Osutame peamiselt puksiirabi Tartus ja pakume tõsteteenuseid, kuid lisaks sellele on Meie tegevuste nimekirjas ka MULTILIFT KONTEINERITE RENT!

Milleks rentida?

Peamiselt toimub multilift konteinerite rent seoses ehitus- ja lammutustegevusega ning eesmärgiga transportida prügi jäätmekäitlusjaamadesse!

Lisaks tellitakse vedu kõikide pinnasejääkide ära viimiseks. Näiteks sissesõidu tee ehitusel ülejääv, ära kooritud, pinnas kuhjatakse ehituse käigus konteinerisse ja vajadusel tellitakse meilt jooksvalt äravedu kasti tühjendamiseks. Sedasi on mugav tööd teha, ilma, et tekiks tarbetud mullavallid ehituspiirkonna ümbruses.

Vahetatava kastiga veoauto, kraanaga veoauto.

Jäätmekäitluse hind?

Jäätmekäitlus on väga kallis tegevus, seega selle alal on suur eelis lepingulistel vedajatel, kellel on jäätmejaamadega kokkuleppeline hinnakiri. Kliki siia, et tutvuda Tartumaa jäätmejaamade hinnakirjade ja tingimustega!

Miks tellida Meilt multilift konteiner?

Meie pakume konteineri renti ning kohale-ja äravedu. Eeliseks saame tuua odavama konteineri rendihinna pikema ajaperioodi peale ja soodsa veohinna! Tänu sellele saate teha tööd rahulikumalt ja kiirustamata.

Meie suureks eeliseks on ka soodne asukoht Tartu- ja Jõgevamaa jäätmejaamade suhtes, seega saame pakkuda vedu ka Jõgevamaa jäätmekäitlusjaamadesse, millel on kohati odavam vastuvõtuhind.

Renditava kasti suurus?

Rendime välja 15m3 mahutavusega kasti, millesse mahub ca 10 tonni ehitus-ja lammutusjäätmeid! Meie vahetuskerega veoauto on varustatud kabiini taha kinnitatud kraanaga/tõsteseadmega, seega saame autol asetseva tõstuki abiga suuremad ja raskemad jäätmed ise kasti tõsta!

Kraanaga multilift-veoauto

Helista meile +372 557 3117 või täida tellimusvorm ja küsi pakkumist!